Szanowni Państwo.

 

Firma Negocjator Auto powstała w odpowiedzi na Państwa zapotrzebowanie odnośnie zakupu samochodu wszystkich marek.

Zarówno w aspekcie uzyskania najlepszej ceny samochodu, jak również doboru finansowania ale i indywidualnych potrzeb i pragnień jakie wiążecie Państwo z zakupem.

 

Wieloletnie doświadczenie sprzedażowe związane z motoryzacją pozwala nam z całą stanowczością zapewnić Państwu nie tylko komfort i przyjemność zakupu, ale również co jest niebywale istotne cenę finalną kupowanego auta.

Kierujemy się naszym mottem przewodnim, które stanowi wyznacznik naszej pracy dla Państwa

Twój Komfort - Nasza Pasja

 

Precyzyjnie dobieramy zarówno partnerów biznesowych, jak również samych pracowników którzy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje potwierdzone szkoleniami i certyfikatami. Możemy śmiało powiedzieć, że podczas wszystkich naszych lat pracy przez nasze „ręce” przeszły tysiące samochodów.

 

Państwa cenny czas, który trzeba poświęcić na znalezienie odpowiedniej oferty, brak elastyczności sprzedawców, czy chociażby Państwa niechęć do procesu negocjacji jest dla Nas inspiracją do działania.

 

Negocjujemy dla Państwa samochody Nowe z Polskich Salonów Samochodowych

i odbieracie Państwo Swoje samochody u DEALERA 

Jeżeli macie Państwo takie potrzeby trudnimy się również wyszukiwaniem używanych samochodów  z autoryzowanych sieci Dealerskich w calej Europie. Jednakże podstawą działania są POLSKIE SALONY 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now